تبلیغات
دانلود - موزیک - آموزش - فیلم - چت و ........
دانلود - موزیک - آموزش - فیلم - چت و ........

درباره وبلاگ

آخرین نوشته ها

نویسندگان

پیوند ها

آرشیو مطالب

نظر سنجی

آمار سایتیاهو مسنجر ۱۰ – ,Yahoo! Messenger 10.0.0.525 Beta

Yahoo! Messenger 10.0.0.525 Beta | 15.8 MB

یاهو مسنجر یکی از قویترین ابزار برای فرستادن پیام می باشد این نرم افزار از پروتکلی که اولین بار توسط خود یا هو تهیه شده است استفاده میکند و به شما اجازه میدهد تا پیام سریع بفرستید و همچنین شما میتوانید افرادی را که انلاین هستند ببنید و به انها پیام بفرستید و همچنین پیامهای خود را ذخیره نمایید و زمانی که ایمیل جدیدی به شما میرسد یاهو مسنجر به شما پیام میدهد ...

 

یاهو مسنجر یکی از قویترین ابزار برای فرستادن پیام می باشد این نرم افزار از پروتکلی که اولین بار توسط خود یا هو تهیه شده است استفاده میکند و به شما اجازه میدهد تا پیام سریع بفرستید و همچنین شما میتوانید افرادی را که انلاین هستند ببنید و به انها پیام بفرستید و همچنین پیامهای خود را ذخیره نمایید و زمانی که ایمیل جدیدی به شما میرسد یاهو مسنجر به شما پیام میدهد و شما را متوجه تعداد ایمیل های جدید خود می سازد در صورت بستن پنجره یاهو مسنجر به صورت standby باقی می ماند و بخشهای متنوعی مانند شرایط اب وهوای جهان  یاهو ۳۶۰ و اخبار جدیدو…. دارا میباشد یاهو همچنین سرویس تلفنی کامپیوتر به کامپیوتر – کامپیوتر به تلفن و انتقال فایل- سرویس استفاده از وب کم – سرویس پیام متنی ( فرستاده یک پیام به تعداد کاربر نامحدود در عرض چند ثانیه)  – سرویس استفاده از چت روم و صحبت با تمام کاربران در سرتاسر دنیا که لیست اتاقهای ان به صورت طبقه بندی برای شما تهیه شده است می باشد . یاهو مسنجر یک نرم افزار رایگان و قویترین مسنجر دنیا می باشد و شما تنها با داشتن یک شناسه یاهو “Yahoo! ID” میتوانید از آن به راحتی هرچه تمام استفاده کنیدو همچینین به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به وارد کردن دورباره یوز و پسورد به قسمت ایمیل وارد شوید.

از دیگر امکانات این قول نرم افزاری میتوان به ایجاد یک چت روم – موجود بودن قیمت اجناس دارا بودن تم و پوسته های زیبا و چت به صورت صوتی و با کییفیت عالی – دارابودن سرویس رادیو بازی به صورت انلاین.

حجم دانلود : ۱۵ مگابایت

  download
چهارشنبه 15 مهر 1388 توسط admin ..Blog Skin